O nas

GRAWER GROUP S.C.
Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą
współpracującym z firmami produkcyjnymi oraz wykonawcami inwestycji przemysłowych. Oferujemy produkcję wielu rodzajów opisów: obiektów, urządzeń mechanicznych i elektrycznych, układów hydraulicznych i pneumatyki, systemów olejowych, rurociągów, systemów wentylacyjnych etc.
Posiadamy duże moce produkcyjne oraz duże i precyzyjne maszyny CNC które umożliwiają obróbkę płaskich oraz obłych powierzchni metali i tworzyw sztucznych.
Uczestniczymy w procesach technologicznych producentów wykonując obróbkę materiałów i elementów powierzonych. Jesteśmy doradcami w doborze odpowiednich materiałów, technik wykonawczych i montażowych w zależności od potrzeby danego projektu a nasze doświadczenie w ich wykorzystaniu daje naszym klientom gwarancję bezpiecznej współpracy.
STRATEGIA FIRMY
Ciągłe usprawnianie procesów technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz idealne dopasowywanie naszego produktu do jego potrzeb w celu podejmowania długofalowej współpracy. Praktyczne zastosowanie naszych wyrobów, a jednocześnie dbałość o estetykę oraz wykończenie. Utrzymywanie jakości wyrobów i usług. Terminowość zleceń. Kompetencje techniczne. Elastyczność cenowa.
TROCHĘ HISTORII
Firma powstała w wyniku fuzji dwóch, dynamicznie rozwijających się na rynku trójmiejskim, zakładów grawerskich. Nasze ponad 20. letnie doświadczenie oraz dążenie za nowymi kształtującymi się trendami technologicznymi, dziś owocuje niezwykle szeroką gamą produktów i usług grawerskich umożliwiających współpracę z wieloma znaczącymi firmami na rynku krajowym i zagranicznym. W kwietniu 2014 roku Grawer Group S.C. uzyskała CERTYFIKAT  ISO 9001: 2008 a w 2017 roku spełniliśmy wymagania normy Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

 

NASZA OFERTA

Kompleksowa obsługa

rozwiązań przemysłowych

Przypomnimy, zaproponujemy, dostarczymy na czas...

Nasze technologie

Grawerowanie

laserem i nie tylko

Dopasowujemy techniki wykonania do oczekiwań naszych klientów

Współpracowaliśmy m.in. z